Zapisy na kurs 2015/2016

Informujemy, iż przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2015/2016!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana studiami na kierunkach: Architektura, Architektura i Urbanistyka, Inżynieria Architektoniczna lub Architektura Wnętrz – ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w piątki i soboty przez cały rok szkolny, aż do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe.  Minimalna liczba zajęć wynosi 40 spotkań po 5 godzin zegarowych, czyli pełny rok kursu. Zajęcia odbywają się w grupach max.5-6 osobowych. Prowadzi je mgr inż. architekt, obecnie doktorantka na kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Łódzkiej.

Kurs dla maturzystów i osób zdających egzaminy wstępne w 2016r. – w trybie 1x w tygodniu, 40 zajęć po 5 godzin zegarowych.

Kurs dla licealistów – tryb do wyboru 1x w tygodniu, 1x co 2 tygodnie (min. 4 semestry – jeśli zbierze się grupa).

Dlaczego warto zacząć wcześniej?

– większa liczba przerobionych tematów podnosi poziom przygotowania do egzaminów wstępnych;

– większa liczba wykonanych rysunków wyrabia kreskę, styl i tempo pracy;

– wcześniej rozpoczęty kurs pozwala na skupienie swoich wszystkich sił na nauce w okresie maturalnym.

Kurs ten cieszy się dużą popularnością wśród studentów, którzy pragną rozpocząć swoją naukę na drugim kierunku lub stwierdzili, iż pierwszy nie jest dla nich odpowiedni.

 

Wszystkie osoby zainteresowane kursem serdecznie zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie z prowadzącą zajęcia w siedzibie B-ARCHITEKTURA (Zgierz, Plac Jana Kilińskiego 12) w terminie uzgodnionym indywidualnie z prowadzącą.  Na spotkaniu dowiecie się co trzeba zdawać na maturze, jak wyglądają sprawdziany egzaminacyjne z rysunku, jak się studiuje na Architekturze, jak wygląda praca po skończeniu studiów. Przewidywany czas trwania spotkania – ok. 2h.

 

Aby umówić się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie – zadzwoń: +48 505 430 560 lub napisz: kurs@b-architektura.pl

Nowy rok rozpoczynamy 18-19 września 2015r.