BEZPŁATNE WARSZTATY Z RYSUNKU – 11 LIPCA 2015

BEZPŁATNE WARSZTATY Z RYSUNKU – 11 LIPCA 2015

W sobotę 11 lipca 2015, w godzinach od 9.00 do 14.00, B-ARCHITEKTURA zaprasza wszystkich na piąte bezpłatne warsztaty z rysunku architektonicznego. Będą to tym samym zajęcia pokazowe dla wszystkich osób myślących o karierze architekta.

Zajęcia te odbędą się w Zgierzu, na Placu Jana Kilińskiego – kwartał przy fontannie oraz kwartał przy postoju TAXI.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane kursem, rysunkiem i architekturą!

warsztaty

Uczestnicy podzieleni będą na dwie grupy początkującą i zaawansowaną. Do grupy początkującej serdecznie zapraszamy wszystkich licealistów i starsze osoby zainteresowane studiami architektonicznymi.  Architekt Barbara Andrzejczak, doktorantka Politechniki Łódzkiej, na miejscu poprowadzi zajęcia wprowadzające w tajniki rysunku architektonicznego perspektywę, kreskę, szraf. W grupie zaawansowanej znajdą się wszyscy z doświadczeniem w rysowaniu. Zapraszamy kursantów z innych kursów, by spędzili z nami ten dzień i pochwalili się swoim talentem i umiejętnościami! Architekt prowadząca warsztaty skonsultuje dostarczone prace pod kątem egzaminu wstępnego z rysunku, udzieli wskazówek i odpowie na pytania dotyczące studiów.

Za najlepsze prace stworzone w grupie początkującej i zaawansowanej przewiduje się nagrody rzeczowe o łącznej wartości 300zł! Głosowanie odbędzie się w dniach 13-19 lipca 2015 na portalu społecznościowym facebook. Informacje dotyczące głosowania pojawią się na naszej stronie internetowej w dniu 13 lipca.

Będzie to piąta edycja warsztatów z rysunku architektonicznego. Poprzednie edycje warsztatów można podejrzeć na naszym kanale YOUTUBE.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o zgłaszanie udziału do dnia 10 lipca do godziny 18.00 na adres e-mailowy kurs@b-architektura.pl lub pod numerem telefonu komórkowego 505 430 560. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zabranie ze sobą miękkich ołówków, gumek, deski lub twardej tektury będącej podkładką pod karton oraz stroju dostosowanego do warunków atmosferycznych.

W przypadku opadów atmosferycznych przewiduje się możliwość odwołania warsztatów, o czym poinformujemy wcześniej.

 

Program warsztatów

9.00-9.15 – zbiórka na Placu Jana Kilińskiego w kwartale z fontanną,

9.15-9.30 – rozdanie tematów w grupie zaawansowanej,

9.30-12.30 – nauka podstaw rysunku architektonicznego w grupie początkującej,

12.30-13.00 – konsultacje i korekta rysunków dla grupy zaawansowanej (szczególnie zapraszamy tegorocznych kandydatów na Architekturę Politechniki Łódzkiej),

13.00-13.30 – końcowe korekty dla rysujących,

13.30-14.00 – fotografowanie prac stworzonych w tym dniu (pracownia B-ARCHITEKTURA, Plac Kilińskiego 12, 1 piętro).

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane kursem, rysunkiem i architekturą!

Przyjmowane będą także zapisy na rok szkolny 2015/2016.