Kurs rysunku architektonicznego

Przygotowujący do sprawdzianu z uzdolnień plastycznych na kierunkach

  • Architektura i Urbanistyka – Politechnika Łódzka, Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Krakowska, Politechnika Gdańska, Politechnika Poznańska, Politechnika Białostocka, Politechnika Śląska w Gliwicach, Politechnika Szczecińska, inne;
  • Architektura Wnętrz – Politechnika Łódzka, Politechnika Śląska w Gliwicach, Politechnika Białostocka, inne;
  • Architecture Engineering (Inżynieria Architektoniczna) – Politechnika Łódzka;

Kurs prowadzony jest raz w tygodniu w weekendy (piątki, soboty, niedziele), zajęcia trwają 5h zegarowych. Prowadzone są w grupach 5-6 osobowych, dzięki czemu każdy dostaje odpowiednią ilość uwagi i korekt.

Kurs prowadzony jest od podstaw i nie wymaga wcześniejszego przygotowania, czy zdolności plastycznych. Kilkuletnie doświadczenie zaowocowało w opracowaniu autorskiego programu nauczania, dzięki czemu uczniowie nie mają problemów z tematami egzaminacyjnymi. Kandydaci na w/w studia otrzymują na zajęciach różne pomoce naukowe.

Tematy obejmują naukę kompozycji, wszelką konstrukcję i perspektywę od postaw, studium martwej natury, rysunek postaci, umiejętność czytania rzutów, tworzenia projektu wnętrz, budynków i całych miast.

Kurs rysunku 2015/2016 rozpoczyna się 18 września. Zajęcia prowadzone są przez cały rok (minimum 2 semestry) aż do terminów egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe. Wszystkich zainteresowanych studiami architektonicznymi zapraszamy na bezpłatne spotkanie z architektem prowadzącym zajęcia. Celem spotkania jest udzielenie informacji na temat kursu, studiów i pracy po nich. Termin spotkania do uzgodnienia (telefonicznie).

Miejsce Zgierz, k. Łodzi w pracowni B-ARCHITEKTURA na Placu Jana Kilińskiego.

Dogodny dojazd

– autobusami miejskimi linii 1, 3, 4, 5, 8

– tramwajem linii 16 z Łodzi;

– autobusem linii 51 z Łodzi;

– PKP – 5min od dworca;

– PKS – 2min od przystanku 1go Maja/3go Maja.

Zadzwoń, zapytaj – 505 430 560, kurs@b-architektura.pl.

  • mgr inż. arch. Barbara Andrzejczak
  • absolwentka Politechniki Łódzkiej,
  • obecnie doktorantka i wykładowca Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na kierunku Architektura i Urbanistyka.
  • Laureatka konkursu „Absolwenci w Biznesie 2011″
  • właścicielka i założycielka B-ARCHITEKTURA studio projektowe