Zapisy na rok szkolny 2023/2024!

Szanowni Przyszli Kursanci!

Kolejny raz otwieram rekrutację na zajęcia z rysunku odręcznego, przygotowującego do egzaminów na uczelnie wyższe. Kurs ten jest odpowiedni dla wszystkich licealistów oraz maturzystów, marzących o studiach na kierunku Architektura.

Zajęcia odbywać się będą w wybranym dniu tygodnia (czwartek, piątek lub sobota) przez cały rok szkolny, aż do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe.  Na cały kurs składa się ok. 36 spotkań po 4 godziny zegarowe, czyli pełny rok kursu. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8 osobowych. Prowadzi je mgr inż. architekt, posiadająca uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, z wieloletnim doświadczeniem.

Kurs dla maturzystów początkujących z rysunkiem architektonicznym i osób zdających egzaminy wstępne w 2024r. –odbywać się będzie 1x w tygodniu, zajęcia po 4 godziny zegarowe.

Kurs dla początkujących licealistów odbywać się będzie w trybie 1 zajęcia co 2 tygodnie (minimum 4 semestry).

Wszystkie osoby zainteresowane kursem serdecznie zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie z prowadzącą zajęcia architekt Barbarą Andrzejczak  w siedzibie B-ARCHITEKTURA (Zgierz, 1 Maja 39, 1 piętro – wejście furtką przy drewnianych lamelach) w terminach:

21.07 (piątek) na godzinę 18.00;

25.08 (piątek) na godzinę 18.00;

 18.09 (poniedziałek) na godzinę 18.00.

Aby umówić się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie – napisz: studio@b-architektura.pl lub zadzwoń: +48 505 430 560. Uwaga! Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona. Na spotkaniu poinformowani zostaniecie: co trzeba zdawać na maturze, jak wyglądają sprawdziany egzaminacyjne z rysunku, jak się studiuje na Architekturze, jak wygląda praca po skończeniu studiów. Przewidywany czas trwania spotkania – ok. 2h. Zapisy do grup przyjmowane będą po spotkaniu.

Nowy rok rozpoczynamy w dniach 28 -30 września 2023r.