Zapisy na rok szkolny 2020/2021!

Informujemy, iż przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2020/2021!

Jeśli chcesz zostać architektem lub architektem wnętrz i marzysz o studiach na takim kierunku – ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w piątki (wieczorem) i soboty przez cały rok szkolny, aż do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe.  Na cały kurs składa się około 35 spotkań po 4 godziny zegarowe, czyli pełny rok kursu. Zajęcia odbywają się w grupach max.8 osobowych. Prowadzi je mgr inż. architekt, doktorantka na kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Łódzkiej, uprawniony architekt z wieloletnim doświadczeniem.

Kurs dla maturzystów początkujących z rysunkiem architektonicznym i osób zdających egzaminy wstępne w 2021r. – 1x w tygodniu (w piątki), ok. 35 zajęć po 4 godziny zegarowe.

Kurs dla licealistów – zajęcia odbywają się co 2 tygodnie (minimum 4 semestry). Zarówno zajęcia dla kursantów kontynuujących naukę, jak i dla licealistów rozpoczynających naukę rysunku, odbywają się w soboty.

Wszystkie osoby zainteresowane kursem serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego (505 – 430 – 560) z prowadzącą zajęcia architekt Barbarą Andrzejczak  w siedzibie B-ARCHITEKTURA (Zgierz, 1 Maja 39).

Nowy rok rozpoczynamy 2-3 października 2020r.