ZAPISY NA KURS 2018/2019

Informujemy, iż przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2018/2019!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana studiami na kierunkach: Architektura, Architektura Wnętrz lub Inżynieria Architektoniczna – ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w piątki i soboty przez cały rok szkolny, aż do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe.  Na cały kurs składa się około 40 spotkań po 5 godzin zegarowych, czyli pełny rok kursu. Zajęcia odbywają się w grupach max.8 osobowych. Prowadzą je: mgr inż. architekt, obecnie doktorantka na kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Łódzkiej, a także mgr inż. arch. Dyala Arrabi, absolwentka kierunku Architektura Politechniki Łódzkiej.

Kurs dla maturzystów i osób zdających egzaminy wstępne w 2019r. – w trybie 1x w tygodniu, ok. 40 zajęć po 5 godzin zegarowych.

Kurs dla licealistów – tryb do wyboru 1x w tygodniu, 1x co 2 tygodnie (min. 4 semestry – jeśli zbierze się grupa).

Dlaczego warto zacząć wcześniej?

– większa liczba przerobionych tematów podnosi poziom przygotowania do egzaminów wstępnych;

– większa liczba wykonanych rysunków wyrabia kreskę, styl i tempo pracy;

– wcześniej rozpoczęty kurs pozwala na skupienie swoich wszystkich sił na nauce w okresie maturalnym.

Kurs ten cieszy się dużą popularnością wśród studentów, którzy pragną rozpocząć swoją naukę na drugim kierunku lub stwierdzili, iż pierwszy nie jest dla nich odpowiedni.

Wszystkie osoby zainteresowane kursem serdecznie zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie z prowadzącą zajęcia architekt Barbarą Andrzejczak  w siedzibie B-ARCHITEKTURA (Zgierz, 1 Maja 39) w terminach: 28.07 (sobota) na godzinę 16.00, 25.08 (sobota) na godzinę 16.00 lub 08.09 (sobota) na godzinę 12.00.  Aby umówić się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie – napisz: kurs@b-architektura.pl lub zadzwoń: +48 505 430 560. Uwaga! Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona.

Na spotkaniu poinformujemy co trzeba zdawać na maturze, jak wyglądają sprawdziany egzaminacyjne z rysunku, jak się studiuje na Architekturze, jak wygląda praca po skończeniu studiów. Przewidywany czas trwania spotkania – ok. 2h.

Nowy rok rozpoczynamy 14-15 września 2018r.