Zapisy na rok szkolny 2011/2012

 

Informujemy, iż przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2011/2012!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana studiami na kierunkach: Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, Inżynieria Architektoniczna, Architektura Krajobrazu – ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie!

Informujemy, iż przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2011/2012!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana studiami na kierunkac: Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, Inżynieria Architektoniczna, Architektura Krajobrazu – ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w trybie 1x w tygodniu w weekendy (piątek, sobota, niedziela) przez cały rok szkolny, aż do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe.  Minimalna liczba zajęć wynosi 40 spotkań po 5 godzin zegarowych, czyli pełny rok kursu. Zajęcia odbywają się w grupach max.5-6 osobowych.

 

Maturzysto – nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy również licealistówhttp://kurs-rysowania.pl

– większa liczba przerobionych tematów podnosi poziom przygotowania do egzaminów wstępnych;

– większa liczba wykonanych rysunków wyrabia kreskę, styl i tempo pracy;

– wcześniej rozpoczęty kurs pozwala na skupienie swoich wszystkich sił na nauce w okresie maturalnym.

Kurs ten cieszy się dużą popularnością wśród studentów, którzy pragną rozpocząć swoją naukę na drugim kierunku lub stwierdzili, iż pierwszy nie jest dla nich odpowiedni.

 

Nowy rok rozpoczynamy 9,10,11 września 2011r. Dla wszystkich osób zapisanych na kurs przewidziane jest spotkanie organizacyjne w dniu 5 września 2011r. o godzinie 18.00 w pracowni na Placu Jana Kilińskiego 12.

 

Jednocześnie informujemy, iż nie przewidujemy żadnych wcześniejszych zajęć w miesiącu lipcu i sierpniu 2011r.

 

Zapraszamy na zajęcia pokazowe (otwarte warsztaty z rysunku architektonicznego), które odbędą się w dniu 9 lipca 2011r. w godziniach 9.00-15.00 na Placu Jana Kilińskiego w Zgierzu.

Więcej informacjihttp://kurs-rysowania.pl tel. +48 505 430 560    e-mail:kurs@b-architektura.pl

B-ARCHITEKTURA